Заяви

Не дозволимо «е-декларантам» надалі знущатися над народом!

15.11.2016

Офіційна заява Політичної партії місцевого самоврядування

Політична партія місцевого самоврядування підтримує акції протесту проти цілеспрямованої антинародної політики Уряду та Національного банку України. Офіційно заявляємо про те, що саме діюча влада України довела державу до найглибшої, найболючішої соціально-економічної кризи. Саме українська влада позбавляє власний народ робочих місць, грабує кожного громадянина непомірними тарифами, позбавляє одиноких матерів, людей похилого віку, інвалідів, ветеранів та інших людей соціальних пільг, присвоює накопичені населенням банківські вклади.
Саме українська влада має понести відповідальність за той стан, що загрожує державі втратою Національного Суверенітету. Більш ніж переконані в тому, що так звана спецоперація «ШАТУН» була спланована діючим Урядом та Національним банком України. Адже протягом року саме вони «розшатували» соціальний спокій в державі. І «розшатали» до того, що терпець українців урвався!

Партія місцевого самоврядування акцентує увагу на тому, що питання відставки Валерії Гонтаревої та проведення розслідування її діяльності на посаді голови Національного банку України, піднімалося ПАРМС і Коаліцією позапарламентських політичних партій та громадських організацій України ще у червні 2016 року.    

Саме у той час, завдяки цілеспрямованим діям Гонтаревої з руйнування банківської системи, в Україні було ліквідовано 78 фінансових установ (майже 40% банківського сектору держави). Українська банківська система втратила понад 435 млрд грн активів, що складає приблизно 22% ВВП. Український народ збіднів втричі. Курс гривні до долара США, по зрівнянню з відповідним періодом 2014 року, зріс понад у 2,5 рази. 

ПАРМС повторно вимагала відставки та притягнення Гонтаревої до кримінальної відповідальності в жовтні 2016 року. Нажаль, наші заклики залишилися поза увагою високих посадовців.

Ще в березні 2016 року ПАРМС вимагала від уряду Яценюка припинити тарифний геноцид українського народу. Так звані непопулярні, антисоціальні реформи уряду позбавили найбільш вразливі верстви населення України останніх джерел прибутку. А задекларована програма дій Кабінету міністрів щодо поступового підвищення житлово-комунальних тарифів до квітня 2017 року надала старт геноциду українського народу.

Руйнування економіки, знешкодження малого та середнього бізнесу, знецінення національної валюти, стрімка інфляція призвели до суцільного зубожіння майже 70% населення України. Люди не мають за що купити ліки, одяг, а іноді – навіть їжу. 

Але уряд на цьому не зупинився. Новий прем’єр-міністр Гройсман перехопив естафетну палицю свого попередника, та ще з більшим натхненням продовжив затягувати  на шиї людей тарифну петлю

Політична партія місцевого самоврядування всебічно підтримує український народ у боротьбі за відновлення в країні справедливості, конституційних прав на працю, гідну заробітну платню та пенсії, соціальні пільги, недоторканість грошових збережень та іншої власності громадян, економічно обґрунтовані тарифи та високу якість житлово-комунальних послуг.

Політична партія місцевого самоврядування залишає за собою право на проведення безстрокових акцій протесту. Ми не дозволимо новоспеченим «е-декларантам» надалі знущатися над українським народом, збагачуючись на його бідності, руйнуючі його рідну державу Україна!


Прес-служба ПАРМС