Заяви

Олександр Кондрашов привітав прем’єр-міністра Казахстану

15.09.2016
Бакитжан Сагинтаєв

Вітальне слово голови ради Партії місцевого самоврядування, голови науково-експертної ради​ Міжнародного інституту українсько-казахстанських відносин Олександра Кондрашова призначеному на посаду прем’єр-міністра республіки Казахстан Бакитжану Сагинтаєву

Шановний Бакитжане Абдировичу!

Прийміть щире вітання з призначенням Вас на високу та відповідальну посаду прем’єр-міністра республіки Казахстан!

Політична партія місцевого самоврядування та Міжнародний інститут українсько-казахстанських відносин вдячні за Вашу плідну багаторічну працю щодо розбудови та укріплення двосторонніх відносин Казахстану та України.

Завдяки Вашому ентузіазму та державницькій позиції на посаді співголови Міждержавної казахстансько-української комісії з питань торгівельно-економічного співробітництва, наші братські держави щороку нарощували потенціал взаємовигідної співпраці, активно обмінювалися досвідом щодо розвитку реальних секторів економіки, сприяли встановленню теплого інвестиційного клімату та активізації двостороннього торгівельно-економічного діалогу.

Нажаль, Україна опинилася у скрутному становищі, що призвело до зменшення у 2015 році товарообігу між нашими державами майже на 28%.

Проте, ми сподіваємося, що завдяки Вашому досвіду та глибокому професіоналізму на високій посаді прем’єр-міністра Казахстану, ситуація в подальшому змінюватиметься на краще, і вже за кілька років нам вдасться не лише відродити колишні показники торгівлі, але й суттєво збільшити обсяги товарообігу.

Зі свого боку Політична партія місцевого самоврядування та Міжнародний інститут українсько-казахстанських відносин сприятимуть реалізації ініціатив уряду Казахстану щодо розвитку партнерських відносин.

Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів та натхнення!

З повагою,
Голова ради Політичної партії місцевого самоврядування
Олександр Кондрашов