Матеріали

Новини

ПАРМС братиме участь у виборах об’єднаних громад

01.11.2016

Політична партія місцевого самоврядування братиме участь у перших в Україні виборах об’єднаних територіальних громад (ОТГ). 

3 листопада 2016 року, в місті Києві, відбудеться позачерговий з’їзд Політичної партії місцевого самоврядування. Делегати з’їзду прийматимуть рішення про участь партії в перших виборах місцевої влади об’єднаних територіальних громад.

11 грудня почнуться вибори до органів місцевого самоврядування 41 ОТГ, 18 грудня українці почнуть обирати владу 143 ОТГ.

Нагадаємо, що під час осінніх місцевих виборів 2015 року, в яких Політична партія місцевого самоврядування брала участь вперше, ПАРМС отримала величезну підтримку місцевого населення. Найбільшу кількість мандатів партія виборола в Херсонській області. Зокрема, кандидати від ПАРМС здобули 70 депутатських мандатів, та 3 посади голів місцевих рад.

Цього разу Партія місцевого самоврядування також представить на Херсонщині найпотужнішу команду кандидатів. 

Перші вибори в 7 об'єднаних територіальних громадах Херсонської області відбудуться 18 грудня 2016 року.

У Голопристанському районі - до Гладківської сільської ОТГ, до якої увійшли Гладківська сільрада (Гладківка та Рідна Україна) і Таврійська сільська рада (Таврійське і Великий Клин).

У Каланчацькому районі місцеву владу обиратимуть в Мирненської селищній ОТГ, до якої увійшли Мирненська селищна рада (Мирне) і Преображенська (колишнє Красночабанське) сільська рада (Преображенка, Каїрка, Макарівка, Польове і Ставки).

У Каховському районі вибори призначені до Зеленоподської сільської ОТГ- об'єдналися Зеленоподська сільрада (Зелений Под і Зелена Рубанівка, Калинівка, Петропавлівка, Подівка і Просте), Дмитрієвська сільрада (Дмитрівка і Діброва) і Слободська сільрада (Архангельська Слобода).

До виборів готуються і в Тавричанській сільській ОТГ Каховського району, до якої увійшли Тавричанська сільрада (Тавричанка, Мар'янівка, Скворцовка і Солідарне), Дудчінська сільрада (Дудчине, Любимо-Мар'ївка і Любимо-Павлівка) і Заозерненська сільрада (Заозерне, Ольгівка).

У Олешківському районі вибори призначені до Велікокопанської сільської ОТГ, де об'єдналися Велікокопанська сільрада (Великі Копані та Добросілля), та Абрикосівська сільрада (Абрикосівка).

Місцеву владу обиратимуть у Чаплинському районі - увійшли Григорівська сільрада (Григорівка), Іванівська (Іванівка), Павлівська (Павлівка і Нововолодимирівка) і Строганівська (Строганівка).

Вибори відбудуться також до Чаплинської селищної ОТГ, яка об'єднала Чаплинську (Чаплинка, Нове і Червоний Яр), Балтазаровську (Балтазарівка, Морозівка та Рачівка), Кучеряво-Володимирівську (Кучерявий і Кучерявоволодимирівка), Новомосковську (Магдалинівка, Андріївка і Чорна Долина), Першокостянтінівську (Першокостянтинівка), Краснополянську (Червона Поляна, Новий Гай, Скадовка, Білоцерківка) сільські ради.