Матеріали

Новини

Приєднуйся! Підтримай відставку Яценюка!

09.12.2015

11 грудня 2015 року, політична партія «Партія місцевого самоврядування» збирає мирний мітинг біля Верховної Ради України за відставку прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Партія місцевого самоврядування закликає всіх небайдужих до подальшої долі України людей приєднатися до мирного мітингу за відставку чинного прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Застерігаємо парламентарів не йти на жодні компроміси з урядом, який всього за півтори року довів багатющу країну до дефолту та зубожіння населення.

Громадяни України переступили межу з бідністю, промисловість майже повністю збанкрутіла, малий і середній бізнес - заручники безпрецедентного, небаченого раніше розгулу злочинності та урядової корупції, Кабмін нарощує зовнішні борги, позбавляючи Україну джерел економічного розвитку.

Правоохоронні органи публічно свідчать про ймовірну причетність Яценюка до розкрадань сотень мільйонів гривень. Його колишні політичні соратники стверджують, що за час свого прем'єрства, Яценюк розбазарив близько 400 мільярдів бюджетних коштів.
Терпіти далі такого прем'єра для України смерті подібно. Яценюк повинен не просто піти у відставку, але й понести всю повноту відповідальності за критичну ситуацію в країні.

Партія місцевого самоврядування вимагає від Антикорупційного прокурора України негайно порушити слідчу перевірку діяльності Кабінету міністрів Яценюка і на разі підтвердження фактів корупції довести справу до суду.

Якщо ви втомилися терпіти корупцію, якщо не знаєте, як жити далі на жебрацькі доходи, якщо ви стурбовані майбутнім своїх дітей, приєднуйтесь до Партії місцевого самоврядування!

Разом ми переможемо!