Заяви

З Днем місцевого самоврядування України!

07.12.2016
Олександр Кондрашов

Шановні колеги, однопартійці, представники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

В демократичному суспільстві самоврядні органи публічного управління є основним інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Нажаль, розпочаті в Україні реформи щодо децентралізації владних повноважень та фінансових преференцій на користь органів місцевого самоврядування, йдуть у розріз з практикою розвинених країн. Ми бачимо, що замість реальних грошових коштів та сприяння створенню реальних джерел поповнення місцевих бюджетів, діючі Уряд та Верховна Рада України передали місцевим громадам черговий головний біль щодо утримання та фінансування за власний рахунок об’єктів соціальної сфери, підвищення заробітних плат працівникам лікарень, шкіл, тощо.

Центральна влада не хоче чути територіальні громади, а тим паче вирішувати нагальні проблеми населених пунктів.

Разом з тим, завдяки високому професіоналізму та громадянської, державницької позиції, представникам місцевої виконавчої та представницької гілок влади вдається не лише підтримувати життєдіяльність населених пунктів, а й рухатися шляхом поступового розвитку інфраструктури, комунального господарства, вирішувати болючі соціальні питання.

Сподіваюся, що надалі, разом з Партією місцевого самоврядування, нам з Вами вдасться здійснити давню мрію українців, та побудувати міцну державу, де влада будуватиметься знизу в гору, в інтересах кожної людини, кожного населеного пункту. 

В День місцевого самоврядування України бажаю Вам зміцнення принципової позиції, щодо захисту та розвитку власних регіонів, впевненості у нашій спільній перемозі. Нехай у Ваших родинах панує мир, злагода та любов!

З повагою,
Голова ради Політичної партії місцевого самоврядування
Олександр Кондрашов.