Матеріали

Новини

Збільшення районів в Україні - доказ, що влада не чує нас

30.07.2020

Влада на сьогодні обирає курс, яким намагається зробити з 490 районів 133, що не сходиться з тим, чого хочуть люди і все це в результаті перетворюється на знущання над власним народом.

Про це заявив Олександр Кондрашов, голова Ради політичної партії “Партія місцевого самоврядування”

Олександр, як голова, вважає, що дана реформа тягне за собою негативні наслідки, тому що більшість людей, які живуть у віддалених населених пунктах будуть “відділені від цивілізації”.

Після прийняття даної постанови багато громад виявили невдоволення. Чому так сталося? Що саме обурює людей?

“Людям, які живуть в селах або інших віддалених населених пунктах, буде важко отримувати адмінпослуги, через дорогу яка іноді може займати до 200 кілометрів. Для цього треба здолати величезну відстань, щоб отримати якусь довідку. Піти до ОщадБанку чи пошти, для літніх людей буде просто неможливо. Вона повинні витрачати свій час і гроші просто на далеку дорогу .В той момент, коли держава повинна прагнути упростити життя своїм громадянам, влада його ускладнює. І замість 490 районів зроблено 133.”, - пояснює Олександр Кондрашов.

Голова партії нагадує про те, що в жовтні будуть місцеві вибори та ситуацію ще не пізно виправити. Воно буде принциповим питанням!

“Те, що зараз відбувається свідчить лиш про те, що влада не дослухається до народу і прийдеться потім виправляти фатальні помилки. Це все доказ того, що влада не дослухається до людей. Є лише надія, що у жовтні на місцевих виборах громадяни зроблять правильний вибір і виберуть ту владу, яка не стане маріонеткою для уряду.